Matwork erdvė

Jūs esate čia: Pradžia / Matwork erdvė

Ball Core

Tai super treniruotė su kamuoliais. Šios treniruotės metu dirba visos raumenų grupės, ypatingas dėmesys skiriamas vidurinei ir apatinei kūno daliai, korpuso stiprinimui, gerėja pusiausvyra, erdvinis kūno balansas, įjungiamas giliųjų sluoksnių raumenynas. Treniruotė nuotaikinga ir efektyvi. Tinka įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms.

Yoga

Tai savęs pažinimo būdas, kuris prasideda kūno tobulinimu, o baigiasi dvasios tobulinimu. Kai įsitraukiate į jogą, ji ima reikšti daug daugiau, negu tai, ką darote ant kilimėlio, – ji skverbiasi į jūsų mąstymo būdą ir daro įtaką bendravimui su kitais.

Jogos veikimas bei jos daromi teigiami pokyčiai vyksta iškarto keliuose lygmenyse:

Fiziniame. Jau ir mokslas patvirtina jogos pozų terapinį-gydomąjį poveikį žmogui. Rezultatai paprastai būna akivaizdūs, ir žmonės džiaugiasi pagerėjusia sveikata, sustiprėjusia širdimi, normalizuota kraujotaka, spaudimu, išsiplėtusiu plaučių tūriu, lanksčiu ir stipriu kūnu, žvalumu ir energija. Praktikuojant pozas ir taikant teisingą kvėpavimą kūnas valomas nuo toksinų, atpalaiduojamos nervinės galūnės, vystoma koncentracija, ilgaamžiškumas, sureguliuojamas optimalus kūno svoris.

Mentaliniame. Pozos yra proto suvaldymo jogos – Aštanga jogos integrali dalis, kurios tikslas yra nuraminti proto trikdžius, emocinį nestabilumą, išvalyti fizinį kūną nuo toksinų ir paruošti jį kaip laidininką intensyviems gyvybinės energijos srautams priimti. Jogos praktika nuramina, stabilizuoja, sutelkia protą, vysto dėmesingumą ir stiprina gebėjimą koncentruotis tam tikra kryptimi ilgesį laiką. O tai reiškia, kad žmogus išlieka darbingas, nenukenčia darbo produktyvumas. Dėl šios priežasties darbdaviai Vakarų Europoje užsako privačias jogos pamokas darbuotojams, remia jogos abonementais.

Emociniame. Joga išvysto galimybę pažinti savo kūną, žinoti kaip jis veikia, nuo ko priklauso viena, ar kita organizmo funkcija, kas įtakoja emocinį ir proto stabilumą, ir, tam tikroje situacijoje pasirinkus tinkamą metodą sugrąžinti savo kūną, emocinės ir mentalinės būklės pusiausvyrą, atstatyti gerą savijautą. Vadinasi joga suteikia įrankius ir galią pačiam žmogui pažinti save ir kontroliuoti savijautą, netampant inertiška situacijos auka. Nuolatinė jogos praktika ilgainiui suteikia tvirtą emocinį balansą ir išsivysto „imunitetas“ spontaniškoms, nekontroliuojamoms reakcijoms gyvenimiškose situacijose.

Dvasiniame. Praktikuojant jogą palaipsniui įgyjamas gilesnis savęs pažinimas ne tik kaip fizinės būtybės, bet ir kaip dvasinės esybės, egzistuojančios už kūno, ar net laiko ribų.

Stretching & Mobility

Treniruotė optimaliam raumenų balansui ir sąnarių mobilumui pasiekti. Naudojamas kūno pasipriešinimas bei įvairios tempimo technikos. Tinka visiems, kam aktualu turėti subalansuotą ir funkcionalų kūną ir siekiantiems nugaros, sąnarių, raumenų skausmų prevencijos. Treniruotėje pratimai ir technikos yra naudojami iš įvairių metodikų (jogos, pilates, funkcinės treniruotės ir kt.).

Kodėl reikia tempti raumenis

Raumenų tempimas atpalaiduoja nervinę įtampą ir parengia kūną veiklai. Jūs pastebėsite, kad reguliarus raumenų tempimas: Mažina raumenų įtampą ir kūnas atsipalaiduoja. Gerina koordinaciją, nes judesiai tampa lengvesni ir laisvesni Didina judesių amplitudę Saugo nuo traumų, tokių kaip raumenų patempimo Paruošia aktyviai veiklai, darosi lengviau bėgioti, slidinėti, plaukti arba važiuoti dviračiu. Padeda kūnui atsipalaiduoti nuo proto kontrolės. Gerina kraujo apytaką. Gerina savijauta

Roll &Relax (Miofascialinis atpalaidavimas)

Miofascialinis atpalaidavimas arba kitaip – giliųjų raumenų ir audinių masažas, sumažina skausmus, pagerina kraujotaką audiniuose ir nervų sistemos darbą, padidina lankstumą. Fascijų nelankstumas atsiranda dėl nejudrumo, traumų, ligų, neefektyvaus judėjimo. Nelankstumas dėl ligų dažniausiai susijęs su miosfasciniais skausmais. Esminis šios metodikos unikalumas – ji yra saugi. Naudojant Pilates volus bus atliekami įvairūs pratimai, kurių dėka maksimaliai efektyviai atpalaiduojami raumenys ir fascijos. Šie pratimai aktyvuoja parasimpatinę sistemą, gerai atpalaiduoja – klientai puikiai atsigauna. Rezultatas – pašalinama įtampa, pagerėja lankstumas ir sąnarių paslankumas.

Nėščiųjų mankšta

Nėštumo metu keičiasi moters organizmo sistema, kinta laikysena, raumenų tonusas, didesnis krūvis tenka širdies ir kraujagyslių sistemai bei atsiranda nuotaikų svyravimai. Moters fizinis aktyvumas nėštumo metu padeda lengviau prisitaikyti prie organizme vykstančių pokyčių. Taip pat svarbu yra tai, jog mankšta labai naudinga ne tik būsimos mamytės savijautai, bet ir gerina vaisiaus vystimąsi: aktyvina kraujotaką, medžiagų apykaitą, gerina deguonies pasisavinimą. Užsiėmimų metu atliekami nesudėtingi ir saugūs pratimai, koreguojantys laikyseną, stiprinantys širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemą. Išmoksite taisyklingai atlikti tikslingus pratimus, atsipalaiduoti, pasisemsite teigiamų emocijų.

Kam skirta:

besilaukiančiom mamytėm, nuo 16 sav. nėštumo (reikalinga gydytojo pažyma)

Pilates

Tai populiariausia treniruočių sistema pasaulyje. Pilateso metodas yra suskirstytas į dvi kategorijas: “Matwork” ( “darbas ant kilimėlio”) ir darbas su įranga.  Pilateso užsiėmimuose kiekvienas judesys yra mąstymo procesas ir yra valdomas minties.  Išmoksite valdyti savo pagrindinius raumenis, kurie įtakoją Jūsų laikyseną, sustiprinsite savo liemens zoną (vadinamą “core”), sustiprinsite silpnus raumenis, o sutrumpėjusius ištempsite ir taip tapsite lankstesni. Ši treniruotė išjudina visas raumenų grupes ypač giliuosius. Šis metodas taip pat yra labai įvairiapusiškas:
– geresnis lankstumas ir judesių apimtis;
– geresnė koordinacija;
– didesnė jėgos ir raumenų ištvermė;
– efektyvesnis kvėpavimas (pašalinami susikaupę toksinai);
– geresnė pusiausvyra;
– geresnė kūno centro kontrolė;
– laikysenos (giliųjų) raumenų sustiprinimas;
– nugaros problemų profilaktika ir pagalba jau susidūrus su skausmu;
– daugiau dvasinio susikaupimo ir savęs kontroliavimo;
– tinka šalia kitų sporto šakų;
– daugiau pasitikėjimo savimi;
– tinka įvairaus amžiaus ir fizinio pasiruošimo žmonėms.