Komanda

Jūs esate čia: Pradžia / Komanda

Margarita Lavrentjeva

Choreografė , sertifikuota Postural Pilates Matwork , MK Pilates ir Reabilitacinio fitneso trenerė ir studijos Benefit įkurėja. Margarita nuolat tobulinasi ir lanko įvairiausius kursus Lietuvoje ir Europoje.2015 metais per Riminiwelness fiera  Italijoje, ji išbandė „In-Trinity“ treniruočių programą ir suprato, kad būtent su tuo ji nori dirbti ateityje, todėl ji praėjo mokymus ir tapo sertifikuota
„In-Trinity“ trenere, galinčia savo patirtimi dalintis su tais, kurie nori būti sveiki, stiprūs ir energingi.
Įdomu tai, kad lentos buvo pristatytos tik prieš keletą metų, tad „In-Trinity“  yra naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.
Margarita veda ne tik „In-Trinity“, bet ir pilateso bei funkcines treniruotes. Ji siekia, kad jos treniruotę palikęs žmogus jaustųsi energingas, stiprus ir sveikas, ir svarbiausia kad fizinis aktyvumas suteiktų gerą savijautą, norą stiprėti ir tobulėti sąmoningai ir su malonumu.

Daina Verbickaitė

Kineziterapeutė ir Sertifikuota Reabilitacinio fitneso ir Dynamical Functional Movement (DFM), TheMobilityMethod trenerė.
Nuolatinė įvairių seminarų ir sporto renginių Lietuvoje dalyvė;
Ball Core, Streching & Mobility, Roll & Relax bei Funkcinių grupinių treniruočių trenerė.
Jos moto: gyventi ir judėti su malonumu, tikslas – išlaikyti sveiką ir stiprų kūną; Todėl ji siekia kad atėję klientai skirtų laiko Sau, patirtų Judėjimo džiaugsmą ir malonumą bei pajaustų treniruočių šalutinį poveikį: gerą savijautą, nuotaiką ir energijos pliūpsnį.
(Jos) Užsiėmimų metu akcentuojamas teisingos judesių atlikimo technikos, parenkamos individualios jų atlikimo alternatyvos, skiriamas dėmėsys neuroraumeninei kontrolei, siekiama atkurti kūno ir minčių balansą.